Fotoselli kapı

Otomatik Fotoselli Kapı

Siz de eğer evinizin hem içeriden hem de dışarıdan güzel görünmesini istiyorsanız bahçe işlerinize, bahçe ya da garaj kapınıza da önem vermelisiniz. Peki insanlara bahçe ve garaj kapınızı güzel göstermek için ne gibi uygulamalar yapabilirsiniz? Bu soruyu sorduğunuzu duyar gibiyiz. Eğer bahçe ya da garaj kapınız, otomatik bir kapı olursa hem ilgi çekici olacak hem de daha kullanışlı olacaktır. Güzel, otomatik bir kapı almak istiyorsanız fotoselli kapı tam da ihtiyacınız olan bağlantılardandır.

 

Fotoselli Cam Kapı

Fotoselli cam kapı modellerimiz, optik fotosellere sahip olduğundan güvenliğiniz için de son derece önemlidir. İstediğiniz her modele ve dış cephenize uygun her seçeceğe bu bağlantılar üzerinden kolayca ulaşabileceğinizi söyleyebiliriz. Eğer bahçenizin konumu itibari ile yeri müsaitse doksan derece açılan kapılar ya da kanatlı olarak açılan kapıları tercih edebilirsiniz.

 

Döner Kapı

 

Otomatik döner kapı merkezi şaft etrafında gücü arttırılmakta veya düşürülmektedir. Otomatik döner kapıların güvenlik sensörü bulunmaktadır bu da kazaların oluşmasını engellemektedir. Trafiğin sağdan aktığı ülkelerde genellikle döner kapı saat dönüşünün tersi yönde insanların girmesine ve çıkmasına izin verir.